Дніпро в 2014 році став форпостом. За роки війни наші позиції лише зміцнились – дніпровська пропозиціонерка Юлія Дмитрова

«8 років війни лише згуртували громаду міста, зокрема, і через патріотичні настрої місцевої влади»- заступниця директора департаменту соціальної політики Дніпровської міськради, активістка партії «ПРОПОЗИЦІЯ» Юлія Дмитрова.

Якщо з’явиться загроза просування російських військ вглиб України, то дніпряни стануть на захист своєї Батьківщини, переконана пропозиціонерка. Йдеться насамперед про людей, які у 2014 році викликався йти на фронт або стали волонтерами. Однак, каже, багато представників цивільного населення так і не зрозуміли, що в Україні йде війна.  

«Хтось зрозумів і приєднався до допомоги армії, а хтось залишився при своєму – мовляв, мене це не стосується, війни не буде. Але ми розуміємо, що  коли «прилетить» – буде пізно про щось думати. Тому місцева влада має мобілізувати цивільне населення, щоб воно зрозуміло: Україна вже не буде, як раніше, країною з мирними сусідами. Ми вже воюємо і добре знаємо, що таке війна, що таке смерть. Якщо цивільне населення не зможе захистити навіть свою домівку, то ми будемо програвати по всіх фронтах», – зазначила волонтерка.

Для цього кожен має вирішити, чим він займатиметься в разі воєнного стану. Юлія Дмитрова радить пройти тренінги з домедичної підготовки, курси цивільного захисту або записатись в підрозділ територіальної оборони Дніпра, якийнещодавно очолив місцевий бізнесмен і учасник АТО Олег Ляденко. Тим часом, місцева влада на чолі з міським головою, співзасновником ПП«ПРОПОЗИЦІЯ» Борисом Філатовим, головою громадської ради при міськраді Генадієм Корбаном, а також депутати-пропозиціонери питанням безпеки приділяють особливу увагу. Саме вони свого часу на Дніпропетровщині організували протидію сепаратистським настроям, сприяли створенню перших українських добробатів, підтримали волонтерський рух.

«В 2014-му році місто стало своєрідним форпостом. За роки війни наші позиції лише зміцнились. До того ж, Дніпро значну увагу приділяє національно-патріотичному вихованню молоді. В Дніпровській мерії створено департамент молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, який організовує участь школярів у всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»). На рівні міста проводиться військово-патріотична спортивна гра «Прорив» та низка ігор для дітей молодшої вікової категорії. Головна мета таких заходів – це розвиток сильної особистості, яка зможе відстоювати свої права, права своєї родини та країни, а за необхідності – стане на захист рідної землі», – підкреслила Юлія Дмитрова.

Нагадаємо, що ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» не ділить українців на «правих» і «лівих», «лібералів» та «соціал-демократів», «західних» або «східних», «українськомовних» або «російськомовних». «ПРОПОЗИЦІЯ» об’єднує у своїх лавах усіх відповідальних, компетентних і свідомих людей, готових діяти і змінювати країну на краще.