18 лютого відбулось пленарне засідання 16-ої сесії Томаківської селищної ради VIII скликання

На початку засідання депутати заслухали звіти про роботу старост за 2021 рік та згодом перейшли до розгляду питань порядку денного.

У ході сесії прийнято ряд рішень, які стосуються:

  • виготовлення і затвердження технічної документації та надання дозволу на розробку проєктів землеустрою;
  • про затвердження Програми фінансової підтримки 56 державної пожежно-рятувальної частини 7 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області на 2022 рік;
  • про зарахування до комунальної власності Томаківської селищної територіальної громади окремого індивідуально визначеного рухомого майна.

Всі 46 питань порядку денного розглянуті та прийняті, зокрема важливе на сьогодні рішення «Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МАРГАНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ», яке передбачає спрямування коштів на реалізацію заходів програми. 

Томаківський селищний голова від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» Іван Калашник зазначив:

«Від кожної людини, яка працює наразі  в місцевому самоврядуванні, залежить доля нашої громади. Досягти конкретних результатів можна лише завдяки єдності зусиль і конструктивній праці на благо громади, а не шляхом дешевого популізму.

Сподіваюся, що плідна співпраця принесе ще більше позитивних результатів. Будемо й надалі працювати в обраному напрямку в інтересах і на благо наших громадян, для загального добра й добробуту».