11 лютого відбулась чотирнадцята чергова сесія Царичанської селищної ради

В ході пленарного засідання депутати затвердили план роботи селищної ради  на 2022 рік, рішення про виконання соціально-економічного розвитку громади та звіт про виконання селищного бюджету за 2021 рік.

Також звітували про свою діяльність та виконання фінансових планів за 2021 рік комунальні підприємства громади: КП «Господарник», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», КП «Царичанська центральна лікарня», КП «Царичанське ВО ЖКГ» Царичанської селищної ради.

На черговій сесії також внесено зміни до бюджету 2022 року, розглянуто блок питань щодо управління комунальним майном у частині передачі його в оренду.

Щодо питань житлово-комунальної сфери, з яких інформував депутат селищної ради від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» Уразко Євген, прийнята програма «Підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Царичанської селищної територіальної громади на 2022 – 2023 роки» та розширено перелік видів діяльності КП «Царичанське ВО ЖКГ» Царичанської селищної ради.

Депутати надали дозвіл на виготовлення проєкту з реконструкції ЦНАПу, який буде перенесено у будівлю колишньої районної ради, а також на виготовлення документації для проєктів з капітального ремонту спортивної зали в Царичанській філії І-ІІ ступенів (Глинище) та реконструкції мережі медичного киснепостачання КП «Царичанська центральна лікарня».

Крім цього, виділено кошти проєктам-переможцям Бюджету участі Царичанської громади 2021 року. По 50 тис. грн отримають проєкти:

– «Диско зал – центр культурного розвитку для громади села Прядівки»;

– «Креативний простір школи для громади села Преображенка»;

– «Облаштування приймального відділення з палатами інтенсивної терапії та анестезіології КП «Царичанська центральна лікарня» ЦСР;

– «Від безпеки руху – до безпеки життя» (Царичанська ЗОШ);

– «Сучасний інформаційно-комунікативний освітній простір «Віконечко в сучасний медіапростір для дошкільнят» в закладі дошкільної освіти №5 «Вишенька».