Цікавинки Дніпропетровщини. Мурал в м. Покров

«Дівчинка з собачкою» з’явилася у Покрові у 2019 р. Для Покрова це був перший стінопис і містяни зацікавлено спостерігали, як на стіні будівлі на вулиці Григорія Тикви «оживає» образ дівчинки, що тримає собачку. У соціальних мережах виставляли світлини та інформацію про хід роботи художника.

Малюнок створювали близько тижня, попередньо підготувавши фасад до роботи. Працювала над цим шедевром творча група Kailas-V. З їхніми стріт-арт проєктами знайома майже вся Україна. Це проєкт «Птахи», портрети видатних особистостей: Джона Леннона, Михайла Грушевського, Тараса Шевченка тощо.

Всього на створення муралу, площею 184 м², пішло півтисячі балончиків високоякісної, стійкої до природного впливу фарби. Вдаючись до сучасних технологій, стрітартери використовували аерографічну техніку, а ескіз наносили через проектор.

Кінцевий результат підкорив навіть скептиків. Результат приголомшливий!!!  П’ятиповерхівка за адресою Григорія Тикви,18 відтепер більше, ніж просто будинок. Це справжнє вуличне мистецтво, гармонійно вплетене в образ міста. Він вже став частиною його характеру — затишного, креативного та гостинного.