Як зробити кризу ресурсом розвитку?

У Дніпрі відбувся майстер клас з подолання кризових ситуацій для представників медіа

Кризи для тих, хто працює у медіа – майже щоденна реальність. Конфлікти й надзвичайні події, які висвітлюють журналісти, критика матеріалів, які вийшли, незадоволені герої матеріалів, небажання коментувати чи взагалі зневажливе ставлення до роботи журналіста – все це потребує від медіафахівців професійного терпіння, витривалості та вміння впоратися зі стресом. Але найбільше – знання способів, завдяки яким можна уникнути конфлікту або вийти з нього з найменшими втратами, якщо уникнути не вдалося.

Цим умінням було присвячено тренінг, який на запрошення Дніпропетровської обласної ради провели відомі медіаексперти Андрій Кашпур і Дмитро Хопта.

«Криз не потрібно боятися – радить Андрій Кашпур, – адже криза це перш за все можливість побачити людей і ситуацію такою, якою вона є насправді. Бо у кризових та конфліктних ситуаціях найбільш проявляються справжні мотиви, ставлення та характери».

«Легка та зрозуміла подача інформації, яка корисна та потрібна не тільки для медійників, але й для кожної людини. Порадували живі дискусії та інтерактивність роботи, спілкування з колегами. Важливий висновок і майстер класу, і семінарів, які були напередодні: варто завжди пам’ятавати про те, що необхідно очисти голову від «інформаційного сміття», дотримуватись інформаційної гігієни та завжди перевіряти інформацію», м – підсумовує свої враження від участі в циклі семінарів та майстер класів Євгенія Горяна, медіакоординатор ПП «ПРОПОЗИЦИЯ» Дніпропетровської області.

Тренінг з кризових комунікацій став завершальною подією циклу лекцій, тренінгів та майстер-класів, які з 17 по 19 листопада на запрошення Дніпропетровської облдержадміністрації провели Андрій Кашпур, Дмитро Хопта та Олексій Погорелов.

«Вчитися ніколи не пізно і завжди корисно. Ніколи не можна вміти усе. Це дуже цікаво щось не вміти. Адже коли ви починаєте думати, що все вже вмієте – ви припиняєте розвиватися і варто йти з професії. Зараз складний період професії журналіста, але за неї варто поборотися. І сьогодні нам допомогли в цьому. Цікаві, змістовні семінари та майстер-класи провідних лекторів та тренерів, які запросила облдержадміністрація були, без перебільшення корисні та вчасні. Три змістовних дні – і наші знання знову свіжі та яскраві», – підбиває підсумки Олена Кальянова, теле та радіо ведуча.