«Я балотувалася у депутати не для того, щоб сидіти склавши руки», — пропозиціонерка Тетяна Сизько

Під час нещодавньої сесії Покровської сільської ради, відбулась суперечка між в.о. голови громади Валентиною Мостикою, наближених до неї депутатів та пропозиціонеркою Тетяною Сизько. Претензії в.о. голови та деяких депутатів стосувалися депутатської діяльності Тетяни Анатоліївни та ініціатив, які вона продовжує реалізовувати на території громади.

За рік своєї каденції Тетяна Сизько організувала збір теплих речей для малозабезпечених верств населення, а також опікується станом таких знакових для громади інфраструктурних об’єктів, як будівля ліцею, медична амбулаторія та міст «Колгоспний» у селі Олексіївка. На тлі такої кількості критики від Валентини Мостики та депутатів сільської ради виникає питання — чому важливими для громади речами опікується тільки один депутат, а не депутатський корпус в цілому на чолі з секретарем ради, яка на сьогодні виконує обов’язки голови громади?

«Всі мої ініціативи, як депутата Покровської сільської ради, направлені на захист прав та законних інтересів жителів моєї громади і не йдуть всупереч Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Розумію, що моя активна позиція може комусь не подобатись, проте я балотувалася у депутати не для того, щоб сидіти склавши руки», — зазначила депутатка Покровської сільської ради від ПП “ПРОПОЗИЦІЯ” Тетяна Сизько.