В Індустріальному районі Дніпра замість покинутих будівель з’явиться новий спортивний комплекс і сквер

12 жовтня депутат Дніпропетровської обласної ради від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» взяла участь в презентації чергового амбітного проєкту в Індустріальному районі Дніпра.
Його реалізація почалася в рамках програми «Місто без околиць», співзасновника ПП «ПРОПОЗИЦІЯ», міського голови Дніпра Бориса Філатова.


Йдеться про будівництво багатофункціонального спортивного комплексу з льодовою ареною по вулиці Янтарній. Вже зараз почався демонтаж покинутих будівель, які протягом кількох десятиліть приносили городянам незручності. Всі ці довгі роки жителі масиву хотіли благоустрою цього району, але про такий проєкт, напевно, ніхто і не мріяв!


Ще кандидатами в депутати, Альона Миколаївна, разом з однопартійцями пообіцяла зробити все, що від них залежить, для здійснення бажань городян на цьому масиві! Вже минулого року почала кропітку роботу по виявленню власників та балансоутримувачів покинутих будівель, провела роботу пов’язану з реєстрацією цієї «нерухомості».


Питання землевідведення підхопили депутати міської ради. При такій злагодженій роботі були в найкоротші терміни подані документи для реалізації проєкта. Потім було виконано документальне оформлення рішення про знесення і розчищення даної площадки з дотриманням всіх процедур і його реалізація.
Ми отримали підтримку і від центральної влади кошти з центрального бюджету на розробку проєкту спорткомплексу і скверу.
«Я, як депутат, і як людина яка виросла, живе і працює у місті Дніпро вважаю за необхідним реагувати та допомагати у процвітанні на ввіреному мені окрузі.
Мені випала честь презентувати разом з міським головою Дніпра Борисом Альбертовичем Філатовим масштабний проєкт будівництва нового спортивного комплексу та скверу, який з’явиться у на масиві замість покинутих будівель. Велике щастя, бути серед тієї команди, яка відроджує місто. Ми зробили це і продовжуємо!»- пропозиціонерка Альона Турчак.

Що буде далі:
Якщо форс-мажори не завадять, то в нинішньому році закінчать демонтаж покинутих будівель, а у 2022-му почнуть будівництво самого спорткомплексу і сучасного скверу.
Останній буде мати, як зони для відпочинку і розваг маленьких дітей під наглядом батьків, так і майданчик для екстремальних видів («скейт-парк»), спортивні снаряди, велоінфраструктуру, бігові доріжки.
Проєктом передбачено озеленити понад 10 000 квадратних метрів!