Після реконструкції відкрили стадіон у Царичанській громаді

Стадіон після реконструкції відкрили 7 жовтня у Бабайківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Царичанської громади.

На території стадіону побудували сучасне футбольне поле, бігову доріжку з гумовим покриттям, обладнали майданчики для гри в баскетбол і волейбол, встановили тренажери та глядацькі трибуни.

У спортивному святі взяли участь депутат Дніпропетровської обласної ради від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» Гошгар Мухтаров, голова Дніпровської районної ради від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»  Максим Лещенко та голова Царичанської громади  Геннадій Сумський.

Директор Бабайківської школи  Валентина Ковтун, якій урочисто вручили паспорт на спортивну споруду зазначила, що реконструкція стадіону стала  важливою справою багатьох небайдужих до дитячої долі людей:

 «Ми вдячні за всебічну підтримку та  вклад у відкриття спортивного стадіону нового формату Дніпропетровській обласній державній адміністрації, депутатам Дніпропетровської обласної ради, керівництву Дніпровської районної ради,  депутату Дніпропетровської обласної ради Гошгару Мухтарову та Царичанському селищному  голові Геннадію Сумському».

«Бажаю дітям гармонійно розвиватись, бути спортивними і здоровими, щоб тренування та спортивні ігри проходили з максимальним задоволенням на сучасному комфортному стадіоні»  – з вітальним словом виступив депутат обласної ради від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» Гошгар Мухтаров, та вручив футбольні м’ячі для закладу.

Голова Дніпровської районної ради  Максим Лещенко вручив подяки  за вагомий особистий внесок у розвиток інфраструктури Бабайківського старостинського округу та з нагоди відкриття сучасного спортивного стадіону:

  • Голові фермерського господарства «Дніпро» Валерію Лабагуру
  • Директору товариства «Царичанське АГРО» Ірині Іващенко
  • Голові фермерського господарства «Гружинскас» Олегу Гружинскасу
  • Приватному підприємцю Андрію Ткачову.

З нагоди відкриття, на стадіоні стартував  територіальний  етап всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2022, пройшли показові виступи команди  «Орільські джури». Також спортивну майстерність продемонстрували вихованці Царичанської ДЮСШ у турнірі з футболу.