Пропозиціонерка Ганна Сідільова провела депутатський прийом

Протягом вересня до депутатки Нікопольської міської ради від ПП “ПРОПОЗИЦІЯ” Ганни Сідільової надійшли декілька звернень громадян, серед яких:

Скарга на зруйновану відмостку будинку 29 по вул. Івана Мазепи, яка призводить до підтоплення будівлі. Пропозиціонерка запланувала обстеження технічного стану відмостки та будівлі для подальшого вирішення питання;

Мешканка будинку 34 по вул. Барнаульська поскаржилася на сусідів, які роблять ремонт балкону. Ремонтні роботи призводять до руйнування її власного балкону. Після обговорення проблеми та з’ясування обставин, Ганна Сідільова запропонувала звернутися до міського відділу архітектури для з’ясування законності даного будівництва.

Мешканців вул. Херсонська обурені багаторічною відсутністю фінансування їх мікрорайону. За словами місцевих жителів, місцева влада геть не звертає уваги на стан асфальтного покриття, тротуарних доріжок, освітлення вулиць, велику кількість сухого дерева та повну відсутність спортивних майданчиків. За результатами зустрічі було зібрано підписи мешканців та написано депутатське звернення щодо закладання в бюджет 2022 року коштів на благоустрій даного мікрорайону.

“Я отримала офіційну відповідь на депутатське звернення, стосовно відновлення зовнішнього освітлення у цьому мікрорайоні.  Як зазначено у документі, КП «Міськавтодор-1» доручили обстежити вул. Херсонська та відновити освітлення у разі необхідності. Заявка щодо зелених насаджень включена до плану роботи постійно діючої комісії, за зазначеним адресом проведуть обстеження зелених насаджень з фотофіксацією та приймуть відповідне рішення.

Що стосується виконання робіт на мікрорайоні по вул. Херсонська, то відновлення дорожнього покриття внутрішньоквартальних територій та встановлення спортивних майданчиків буде розглянуто у 2022 році за умов достатнього фінансування. Тож більш детально у цьому напрямку будемо працювати вже у наступному році”, – прокоментувала пропозиціонерка Ганна Сідільова.