18 вересня відбулася зустріч депутата Покровської сільської ради від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» Тетяни Сизько з мешканцями села Олексіївка

Тетяна Сизько організувала зустріч мешканців однієї з частин села Олексіївка для вирішення важливих для краю питань.

Одним з питань, яке обговорювалось на зустрічі, було встановлення дитячого та спортивного майданчика.

Жителі звернулися до депутата з таким проханням, адже на цьому куточку села відсутні місця, де діти  можуть проводити вільний час. Обговорювалось місце встановлення та пропонувалися варіанти майданчика.

 Депутату було передане звернення жителів вулиць 8 березня, Залізничної, Нагірної та Вишневої щодо встановлення такого майданчика.

Ще одне питання, яке обговорювалося жителями з депутатом – це аварійний стан «Колгоспного мосту», а також відсутність пішохідних доріжок на міні-дамбі, яка веде через міст. Адже, через цей міст діти ходять до школи, а по ньому курсують автомобілі та автобуси.

 Жителі висловили занепокоєння з приводу цього питання. Було розпочато збір підписів щодо негайного проведення технічного обстеження споруди та проведення капітального ремонту мосту.

Приємним завершенням зустрічі стало загальне чаювання. Жителі спілкувалися між собою та з депутатом на різні теми. Панувала приємна дружня атмосфера.