За підтримки депутатів Марганецької міської ради від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» відбувся відкритий футбольний турнір між дитячими та юнацькими командами

19 вересня у місті Марганець відбувся футбольний турнір, у якому взяли участь команди з Марганця, Томаківки та Вищетарасівки. Подія відбувалясь на території спортивного майданчика для міні-футболу в «Love-парку».
Пропозиціонери продовжують підтримувати ініціативу обласного депутата від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» Андрія Мороза щодо проведення спортивних змагань з футболу в м. Марганці.

Депутати-пропозиціонери Марганецької міської ради Роман Лашнець, Ірина Міняйло, Валентин Ваданов, Любов Дрозд, Євген Євдокименко, Анатолій Ситник були присутні на турнірі та підтримали юних спортсменів.

«Підтримка розвитку дитячого футболу та спорту стала гарною традицією депутатів ПП «ПРОПОЗИЦІЯ». Ми розуміємо, що спорт – це здоров’я, краса і сила. Це кожної нової справи – гарні та надійні крила!!! А наші діти – це майбутнє нашої держави! І яке воно буде, це залежить від нас!» -наголосила Ірина Міняйло.

Знаково, що спортсмени трьох громад мають змогу проводити виїзні змагання. На таких турнірах учасники напрацьовують техніку, обмінюються досвідом, знаходять нових друзів.

«Висловлюю велику подяку депутатам Марганецької міської ради за підтримку відкритого футбольного турніру та за призи. Такі турніри вже стали гарною традицією»- Олександр Дорофеєв, голова ГО Федерація футболу міста Марганця.

Проведення турніру з футболу на кубок «ПРОПОЗИЦІЇ» під девізом «Пропозиція- бути сильним» стало добрим звичаєм.