Зеленодольськ відсвяткував ювілейну 60-ту річницю з дня заснування

День народження міста – яскраве свято, яке об’єднало всі покоління жителів, від засновників до гомінкої малечі. 11 вересня, на День міста, до Зеленодольська завітали поважні гості серед яких був помічник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка – пропозиціонер Сергій Прохода.

Активні мешканці отримали грамоти та відзнаки від міського голови Дмитра Невеселого, голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука та голови Криворізької райдержадміністрації Євгена Ситниченка.

Зеленодольськ зберігає багато історій життя та кохання, які тісно переплітаються з історією міста. 60 років Зеленодольську і 60 років разом! Також, з нагоди 60-річчя міста, міський голова Дмитро Невеселий вручив подяку подружжю Григорію Івановичу та Галині Михайлівні Ярещенкам, представникам покоління засновників міста, які познайомились 60 років тому на будівництві Криворізької ТЕС та для яких Зеленодольськ місто цілого життя. Свято, без сумніву, залишиться у пам’яті та серці кожного, хто святкував День народження улюбленого міста Зеленодольська разом з широким дружнім колом жителів та гостей!