10 вересня нікопольські пропозиціонери Олена Полякова та Денис Гришин завітали на тренування гравців з особливими потребами у бочча та привітали їх з Днем фізичної культури та спорту

Бочча – є відносно новим напрямом роботи у плані фізичної реабілітації. Люди з особливими потребами завдяки цьому виду спорту інтегруються у суспільство за допомогою формування усвідомленого ставлення до своїх сил, до можливості подолання як фізичних, так і психологічних перешкод на шляху до повноцінного життя у суспільстві.

“Бочча розвивається у різних містах, але ми знаходимося на провідних позиціях, намагаємося підтримувати та розвивати цей вид спорту. У нас є призери чемпіонату України, учасники чемпіонату Європи, члени паралімпійської збірної України з бочча. 12 вересня хлопці прямують до Одеси для підготовки до кубка України, 15 жовтня стартуватиме чемпіонат області в місті Кам’янське, далі вони їдуть до Іспанії на чемпіонат Європи 2021. Тренування проводяться щодня – це безпосередньо бочча та фізична реабілітація” – розповів активіст Антон Сєров, голова Нікопольської міської громадської спортивно-оздоровчої організації інвалідів “Аква”.

Цього дня депутати, їх помічники та учні школи №10 мали змогу ближче познайомитися з грою бочча та взяти участь в імпровізованих змаганнях.

“Зміцнюючи здоров’я, фізкультура та спорт вдосконалюють і розвивають не тільки тіло, а й дух, виховують наполегливість у досягненні мети, дисципліну, мужність, гартують волю, тому значення фізкультури та спорту у житті суспільства важко переоцінити” – наголосила пропозиціонерка Олена Полякова.