Дніпропетровська обласна організація ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» щиро вітає спортсменів, тренерів, та всіх, хто зробив спорт частиною свого життя з Днем фізкультури і спорту!

Бажаємо вам міцного здоров’я, легкої вдачі, наполегливості при досягненні поставлених цілей, наснаги у кожній справі та особистих перемог!

Заняття спортом – це прагнення людини до фізичної та духовної сили і краси, адже  він загартовує не тільки тіло, а й характер та волю.  Школа спорту – це вміння ставити перед собою чіткі цілі та досягати їх, це вміння брати відповідальність та працювати у команді, це прагнення до самовдосконалення та запорука успішного майбутнього українського суспільства.

Спортсмени Дніпропетровщини – це професіонали, які здобувають перемоги не тільки на національному, а й міжнародному рівні, люди, що створюють позитивний імідж України у світі.

Тож зичимо українським спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях, тренерам гарних та здібних учнів, та кожному українцю бути активними, успішними і сильними.

З Днем фізичної культури і спорту!