Депутат обласної ради від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» Андрій Мороз провів робочу зустріч з депутатським корпусом «ПРОПОЗИЦІЇ» у Марганці

12 травня відбулась зустріч Андрія Мороза з депутатами Марганецької міської ради. На зустрічі були присутні Роман Лашнець, Валентин Ваданов, Євген Євдокименко, Любов Дрозд, Анатолій Ситнік та Ірина Міняйло.

На початку зустрічі Андрій Мороз відвідав незавершений будівельний об’єкт «Житловий будинок на Київській». П’ятиповерховий будинок, розрахований на 30 квартир потребує відновлення електричної мережі, встановлення сантехнічного та опалювального обладнання, оновлення вхідних та міжкімнатних дверей, заміни склопакетів, ревізії потужності трансформаторної підстанції. Квартири у будівлі планується передати у власність педагогам та медичним працівникам, особливий акцент у проєкті робиться на залученні таким чином молодих перспективних спеціалістів у медичній та освітній сферах.

Спілкування з представниками депутатського корпусу продовжилася у будівлі Водоканалу. До перспективних інфраструктурних проєктів депутати віднесли:

  • продовження реконструкції «Площі гірницької слави»;
  • ремонт школи № 9;
  • ремонт покрівель шкіл Марганця;
  • ремонт місцевих дитячих садків.

«Я почув думки місцевих депутатів стосовно проблемних місць Марганця. Звісно, залучення молодих спеціалістів та забезпечення комфортних умов для виховання та освіти молоді є пріоритетними напрямками нашої діяльності. Всі ці проєкти будуть обговорюватися з обласними депутатами» – поділився своїми  враженнями від робочої зустрічі депутат-пропозиціонер Андрій Мороз.