Депутат обласної ради від ПП«ПРОПОЗИЦІЯ» Альона Турчак провела робочу зустріч з головою Перещепинської міської територіальної громади та депутатським корпусом

11 травня депутат обласної ради Альона Турчак відвідала місто Перещепине для обговорення проблем громади з місцевими депутатами-пропозиціонерами та міським головою Ярославом Цвіркуном.

В ході цієї зустрічі були обговорені існуючі проблеми громади:

  • Недостатність техніки для прибирання території, та прибирання незаконних сміттєзвалищ і можливість придбання такої техніки.
  • Потреба у муніципальному транспорті. У громади є договори про компенсацію проїзду з автоперевізником, але хотіли мати власний автобус, щоб заощаджувати кошти.
  • Потреба в обладнанні для пансіонату, де перебувають інваліди та люди похилого віку ( інвалідні коляски, одяг, книги).
  • Створення майданчику для «Стріт Воркауту» на стадіоні «Школярик».
  • Допомога малозабезпеченим верствам населення.
  • Екологічні проблеми.

В рамках зустрічі Альона Миколаївна відвідала два навчальних заклади:

Перещепинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 (філія комунального закладу освіти “Перещепинський опорний освітній заклад №1″) Перещепинської міської ради Дніпропетровської області, яка потребує ремонту та КЗ”Перещепинський опорний освітній заклад №1” Перещепинської міської ради Дніпропетровської області, в якому був проведений ремонт, але є проблеми з дахом, що дуже турбує як керівництво школи, так і учнів.

«Я вдячна за конструктивну бесіду, відкритість до спілкування та готовність до співпраці заради розвитку громади. Я готова до співробітництва та спільних проектів, також готова брати участь у стратегії розвитку Перещепинської територіальної громади. Під час зустрічі ми окреслили «больові» зони громади. Кожне з цих питань буде опрацьоване, найактуальніші будуть обговорені з депутатським корпусом обласної ради».- поділилася своїми враженнями від робочої зустрічі Альона Турчак.