7 травня, за ініціативою депутата Нікопольської міської ради від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» Олени Полякової, були висаджені квіти біля будівлі дитячої міської лікарні

Депутатка-пропозиціонер, виконуюча обов’язки директора КП “Нікопольська дитяча міська лікарня” Нікопольської міської ради, Олена Полякова зробила свій внесок в озеленення Нікополя. За підтримки меценатів, які вже не перший рік супроводжують та допомагають лікарні, було закуплено багато гарних квітів різних сортів.


До благоустрою території долучився медичний персонал та небайдужі мешканці міста. Під час заходу було висаджено 16 ящиків з квітами, клумбу прикрасили сальвія, петунія, левиний зів, календула та яблуня.

Протягом дня зацікавлені мешканці міста спілкувалися з депутатом ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» та фотографувалися на фоні ново висадженої квіткової алеї, тож можна з впевненістю казати, що праця команди Олени Полякової до вподоби нікопольцям.
«Я, як патріотка свого міста, звісно бажаю Нікополю розквіту, тож, коли з’явилась можливість провести таку акцію, я без зволікань зробила все можливе, щоб зелених зон тут було більше»,- розповіла депутатка-пропозиціонер Олена Полякова.