Нарада виконавчого комітету Юр’ївської селищної ради

13 квітня в залі засідань селищної ради відбулася розширена нарада виконавчого комітету Юр’ївської селищної ради з керівниками бюджетних закладів та організацій у сфері освіти, охорони здоров’я та культури.

Головним питанням даного зібрання стало обговорення та аналіз підсумків ефективного використання бюджетних коштів селищної ради у першому кварталі 2021 року та посилення фінансово–бюджетної дисципліни на стадії виконання бюджету селищної ради за призначеними видатками.

В нараді взяли участь: депутат Дніпропетровської обласної ради Олександр Буряк, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів виконавчого комітету селищної ради Тамара Біловол, секретар Юр’ївської селищної ради Наталя Скриль, начальник фінансового управління селищної ради Любов Домашовець, начальник відділу архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету ради Наталія Вареник.

В результаті обговорення складних ситуацій і варіантів вирішення питань зниження енергоспоживання, за численними виступами учасників наради, керівниками бюджетних закладів під особисту відповідальність взято на контроль питання ефективного використання природного газу та електроенергії, які є домінуючими у видатках бюджету.

Щоденний моніторинг споживання енергоносіїв та дотримання встановлених лімітів використання електроенергії та газу – запорука посилення фінансово–бюджетної дисципліни, збереження фінансового ресурсу на інші щоденні потреби закладів.
На нараді також обговорювалися питання щодо організації масової участі трудових колективів підприємств та організацій у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля» та застосування процедури передачі в оренду комунального майна.