Депутати від партії «Пропозиція» взяли участь у засіданні робочої групи з питань водопостачання

23 квітня  в приміщенні Томаківської райдержадміністрації, відбулось перше засідання робочої групи з питань напрацювання механізму зниження вартості водопостачання.

До складу робочої групи від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» увійшли Томаківський селищний голова  Іван Калашник та депутат селищної ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, транспорту, зв’язку та благоустрою Анатолій Палець.

Учасники робочої групи окреслили загальну проблематику та узгодили спільну позицію Томаківської та Мирівської громад. Було вирішено підготувати звернення до Марганецького міського голови Геннадія Боровика для визначення сум заборгованості окремо за кожною територіальною громадою та суб’єктом господарювання.

Після опрацювання матеріалів щодо суми заборгованості, які надасть Марганецька міська рада, робоча група визначить подальші кроки роботи комісії.

«Ми маємо на меті навести лад в питаннях водозабезпечення обох громад, тарифах –  з’ясувати хто, кому, скільки винен та що з цією проблемою робити далі» – висловив свою думку депутат-пропозиціонер Анатолій Палець.