Депутат обласної ради від партії «Пропозиція» Маріанна Мірошниченко провела робочу зустріч з Личківським сільським головою Анатолієм Чуприною та депутатським корпусом «Пропозиції» у селі Личкове

26 квітня депутат обласної ради Маріанна Мірошниченко відвідала село Личкове для обговорення проблем громади з місцевими депутатами-пропозиціонерами та сільським головою  Анатолієм Чуприною.

Під час бесіди у приміщені Личківської сільської ради Анатолій Чуприна поскаржився на стан доріг обласного значення, розташованих на території громади.

«Саме цими дорогами шкільний автобус везе дітей на навчання, тому зволікання з ремонтом наражає їх на небезпеку» – зазначив сільський голова Анатолій Чуприна.

У зустрічі з депутатським корпусом взяли участь Лариса Буряк, заступник голови сільської ради, Ірина Приходько, секретар ради, Надія Липка, член постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, Ліна Сабадир, вчитель Бузівського дошкільного навчального закладу.

До актуальних проблем громади, за словами представників депутатського корпусу, належать:

  • забруднення ріки Оріль сміттям та занедбання прибережної зони;
  • будівництво трьох павільйонів та влаштування доріжок на подвір’ї дитячого садочку у Личкове;
  • закриття єдиної аптеки у селі Бузівка;
  • відсутність комп’ютерного класу у Бузівській середній школі.

«Я вдячна за конструктивну бесіду, відкритість до спілкування та готовність до співпраці для розвитку громади. Ми зосередимо свою увагу на найактуальніших потребах громади та обговоримо їх з депутатським корпусом обласної ради» – поділилася своїми  враженнями від робочої зустрічі Маріанна Мірошниченко.