Депутат обласної ради від партії «Пропозиція» Андрій Мороз провів робочу зустріч з депутатським корпусом «Пропозиції» у Нікополі

21 квітня відбулась зустріч Андрія Мороза з депутатами Нікопольської міської ради Оленою Поляковою, Денисом Гришиним та Ганною Сідільовою.

Зустріч розпочалась з відвідування дитячої лікарні, у якій Андрій Мороз та Олена Полякова обговорили актуальні проблеми у міській медичній галузі. Медична директорка Нікопольської дитячої міської лікарні Олена Полякова розповіла, що в умовах пандемії коронавірусу у палатах необхідно встановити системи постачання кисню. Також лікарка бідкалась через відсутність механізмів залучення кваліфікованих спеціалістів у дитячу лікарню.

Також кричущою проблемою депутат назвала відсутність у місті дитячого притулку, що призводить до збільшення кількості дітей-жебраків.

Після лікарні депутати-пропозиціонери відвідали Нікопольську набережну та обговорили  розвиток інфраструктурних об’єктів міста.

«Після реконструкції частини набережної, це місто стало одним з найулюбленіших серед містян – саме сюди приходять молоді батьки з дітьми та тут тренуються спортсмени. Гадаю, що продовження ремонту зробило б Нікополь більш соціально привабливим» – зазначив Денис Гришин.

За словами Ганни Сідільової теж саме стосується місцевих пляжів – намив піску та видалення диких рослин стимулюватимуть розвиток інфраструктури та заохочуватимуть містян проводити відпочинок з користю для здоров’я.

«Спорт повинен бути доступним для всіх. Наприклад, відновлення спортивних багатофункціональних «коробок» дозволить дітлахам грати у волейбол, баскетбол, футбол чи у хокей взимку» – сказала Ганна.

Також до проблемних інфраструктурних об’єктів, за словами депутатів, належать залізничний віадук та об’їзна дорога, які знаходяться у поганому стані та потребують ремонту.

Андрій Мороз поділився своїми  враженнями від робочої зустрічі:

«Під час бесіди ми окреслили «больові» зони міста, – це й  проблема низького рівня обізнаності нікопольчан про енергоефективні заходи та відповідні програми співфінансування для ОСББ, й невдале розташування місцевого ЦНАПу, й відновлення парусного спорту. Кожне з цих питань буде опрацьоване, найактуальніші будуть обговорені з депутатським корпусом обласної ради» – сказав депутат-пропозиціонер Андрій Мороз.