У Петриківській територіальній громаді відкрито сучасний ЦНАП

8 квітня у смт Петриківка відкрили модернізований Центр надання адміністративних послуг. Новий ЦНАП надаватиме 174 види адміністративних послуг 25 000 місцевих жителів.

Головний зал Петриківського ЦНАПу облаштований п’ятьма робочими місцями, кожен день близько 500 громадян зможуть  отримувати тут такі адміністративні послуги, як:

  • послуги у сферах державної реєстрації бізнесу та речових прав на нерухоме майно;
  • реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб, земельних відносин, житлових питань, а також дозвільної системи (видача документів на розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг тощо);
  • адміністративні послуги соціального характеру.

Кожен з працівників ЦНАПу успішно завершив п’ятимодульну навчальну програму з підвищення кваліфікації, розроблену експертами «U-LEAD з Європою».

«Раніше документи на отримання соціальних послуг надавались виключно через управління соціального захисту населення. Тепер це можна зробити через ЦНАП. Для мешканців громади це в рази зручніше. Крім того, ЦНАП підключений до єдиного програмно-технічного комплексу «Регіональний віртуальний офіс електронних адміністративних послуг Дніпропетровської області». Відтак ведення та облік адміністративних справ повністю синхронізований з обласним центром», — зазначив Ігор Каширін, заступник голови Дніпропетровської обласної ради.

Центр працює за графіком: понеділок, середа, четвер – з 8.00 до 16.00, п’ятниця – з 8.00 до 16.00, вівторок – з 8.00 до 20.00, без перерви на обід.