Зміни у бюджеті та літній відпочинок дітей: під час сесії Вишнівської селищної ради була прийнята низка важливих рішень

Наприкінці березня відбулась 6 сесія Вишнівської селищної ради  VIII скликання. Під час засідання, яке проходило під головуванням селищного голови Олександра Колєсніка, за участі 18-ти народних обранців, було розглянуто низку питань.

Одним із перших вирішувалося питання  внесення змін до рішення ради про бюджет Вишнівської селищної ради на 2021 рік. Олена Піцик,  начальник фінансового управління, доповіла, що усі зміни направлені в першу чергу на те, щоб забезпечити виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ. Також розглядалися питання:

  • Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Вишнівської селищної ради на 2021 – 2022 роки.
  • Про внесення змін в рішення сесії № 57-2/VIIІ від 23.12.2020 року «Про затвердження Програми «Соціально – економічний та культурний розвиток території Вишнівської селищної ради» на 2021 рік
  • Про внесення змін в рішення сесії № 63 – 2/VIIІ від 23.12.2021 року «Про затвердження Програми «Соціальний захист населення Вишнівської селищної ради»
  • Про надання матеріальної допомоги згідно з програмою «Соціальний захист населення Вишнівської селищної ради»
  • Про Програму допризовної підготовки молоді, приписки громадян до районної призовної дільниці, їх призову на строкову, контрактну військову службу та службу у військовому резерві у 2021-2025 роках.
  • Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку влітку у 2021-2022 роках

 З переважної більшості питань рішення депутатами були прийняті одноголосно.