Депутат Нікопольської міської ради від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» Олена Полякова провела депутатську зустріч з громадянами

3 квітня депутат Нікопольської міської ради провела зустріч з мешканцями міста, під час якої були розглянуті наступні питання:


• Необхідність кронування дерев та асфальтування доріг близько 21 будинку по пр. Трубників. Після консультації з начальником управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради Всеволодом Зінченко голові відповідного ОСББ було запропоновано оформити заявку на проведення робіт на прилеглій до будинку території.
• Порушення дотримання тиші у вечірній та нічний час з боку ресторану «Ситий кіт».
«Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» передбачено дотримання тиші у вечірній та нічний час, також заборонено проведення ремонтних робіт в будні з 21:00 до 8:00 години. Контроль за дотримання цих правил покладено на внутрішні органи поліції. Тому у разі систематичного порушення цих норм та для захисту своїх прав, Вам необхідно звернутись до правоохоронних органів», – прокоментувала ситуацію Олена Полякова.

• Узгодження госпіталізації 17-річного хлопця, який стрімко втратив вагу з невідомих причин у Державну Установу «Інститут Гастроентерології НАМН України».