Пропозиціонери взяли участь в обговорені нових Правил благоустрою населених пунктів Томаківської громади

26 березня у приміщенні КЗ «Томаківська ЦБС» відбувся «круглий стіл», присвячений обговоренню нової редакції правил благоустрою населених пунктів громади. У зустрічі взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валерій Хведчук, депутат селищної ради від ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» Ельвіна Ісаєва й представники громадськості та мешканці селища Томаківка.

Ельвіна Ісаєва наголосила на тому, що громада до цього часу користується Правилами благоустрою, які були затверджені радою минулого скликання. Після зміни законодавства Правила перестали відповідати вимогам сьогодення й необхідно розробити та ввести в дію нові «Правила благоустрою населених пунктів громади».

В результаті обговорення присутні запропонували представникам Томаківської ради винести проєкт рішення «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів громади» на розгляд виконавчого комітету селищної ради з подальшим розглядом на сесії. Таким чином можна побачити, що круглі столи та відкрите спілкування з громадськістю робить роботу місцевої влади більш прозорою.