Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом підкупу виборців у місті Марганець

У місті фіксують порушення. Зокрема, як розповів один із спосетрігачів партії «Пропозиція», 25 жовтня на ДВК № 730, що знаходиться у приміщенні школи№1, він помітив недалеко біля входу підозрілих осіб, які обговорювали теми грошової нагороди за голоси виборців. Також до дільниці приїхало авто Шевроле помаранчевого кольору, з якого вийшов чоловік.

Він обговорював щось з цією групою людей і давав їм щось в руки, можливо це була грошова винагорода. Спостерігач від партії «Пропозиція» частково зафільмував ці епізоди.
Чоловік викликав поліцію і написав відповідну заяву. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом підкупу виборців у місті Марганець.


«Прибувши на місце події правоохоронці опитали місцевого мешканця, який пояснив, що коли він перебував на одній із вулиць міста до нього під’їхав автомобіль марки «Шевроле». Водій автівки запропонував проголосувати за одну із політичних партій за 200 гривень та передав чоловіку папір з написом за кого голосувати. За даним фактом поліцією розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на строк від двох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років», – коментують у прес-службі ГУНП в Дніпропетровській області.