Спостерігачі партії “Пропозиція” контролюватимуть процес підрахунку голосів, щоб вибори пройшли чесно і в законодавчому полі, – Валерія Гаркуша

Кандидат у Дніпропетровську обласну раду від партії “Пропозиція” Валерія Гаркуша повідомила, що спостерігачі партії “Пропозиція” контролюватимуть процес підрахунку голосів, щоб вибори пройшли чесно і в законодавчому полі. Крім цього, Валерія Гаркуша подякувала всім виборців, які виконали свій громадянський обов’язок і прийшли, і віддали свої голоси за свої міста і громади.

“Сьогодні закінчився дуже важкий день для всіх учасників виборчого процесу. Відносно тих людей, які ще працюють на ділянках, хочеться побажати їм сил і витримки. Сьогодні було зафіксовано багато порушень. Зокрема, підкуп, організовано підвіз виборців, мало місце знищення бюлетенів громадянами. Всі факти зафіксовані і всі обставини з’ясовуються правоохоронними органами. На цьому все ще не закінчується, все ще попереду, адже підрахунок голосів буде тривалим. Потрібно буде ретельно спостерігати за цим процесом, щоб вибори пройшли чесно і в законодавчому полі “- сказала вона.