Дніпропетровщина голосує!

У Дніпрі на 14 годину явка виборців становить 15%, по області – 25%. Перед виборчими дільницями спостерігаються черги від 10 до 30 осіб. Вибори у місті та області проходять з дотриманням санітарних норм у зв’язку з епідемією коронавірусу.


Очільник обласної партії «Пропозиція» Валентин Резніченко проголосував вранці з командою однодумців.

«Майбутнє залежить від того, що ти робиш сьогодні». Цей напис з’явився на вході до Софіївської школи після її реконструкції. Сходіть сьогодні на виборчу дільницю! І проголосуйте!»- зазначив він.


Мер Дніпра і один з лідерів партії «Пропозиція» Борис Філатов підкреслив, що волевиявлення в місті проходить прозоро і безпечно.

«Я проголосував за майбутнє свого рідного міста. Міста, яке я дуже люблю, який – все, що у мене є. Я дуже люблю Дніпро. Тут живе моя сім’я, тут поховані мої батьки. Ці п’ять років я віддавав себе всього роботі – важкої, складної, але тим не менш, такий улюбленої », – сказав Борис Філатов.


Валерія Гаркуша, голова партії «Пропозиція» в Кам’янському з самого ранку прийшла на дільницю, щоб віддати свій голос на місцевих виборах.


«Чудовий день і відмінна погода. Проголосувала! Щиро сподіваюся, що кам’янчани зроблять гідний вибір, визначивши своє майбутнє на найближчі п’ять років. Прошу всіх, хто цього ще не зробив, зробити своє волевиявлення. Це дійсно дуже і дуже важливо. Не можна допустити, щоб вибір був зроблений за вас. Час ще є. Голосуємо відповідально! Всім гарного настрою!”

«Родина Кужман вибрала професіоналізм і досвід!», – наголосив кандидат в депутати до обласної ради Олег Кужман.

Міський голова Вільногірська Володимир Василенко проголосував ще вранці

«Вітаю вас, шановні земляки, з визначним для всіх нас днем, адже від кожного голосу залежить сьогодні, якою дієвою та результативною буде влада на місцях, в районах, в області. Хай сподівання стають реальністю! Впевненості всім і оптимізму!», – наголосив він.

«Сьогодні дуже відповідальний день. День, коли без перебільшення вирішується доля жителів як мегаполісів, так і невеличких населених пунктів. Я вже зробив свій вибір і віддав свій голос за професіоналізм, гідність та відповідальність. Від голосу кожного з нас залежить, яким шляхом буде рухатися наше місто та Дніпропетровська область. Не будьте байдужими до долі рідних населених пунктів», – закликав міський голова Новомосковська Віктор Літвіщенко.


«Для тих, хто визначився за кого голосувати, беріть маски, ручки, антисептики та дотримуйтесь соціальної дистанції. Зважте на те, що скорiш за все на цих виборах у вас пiде бiльше часу через новий закон, кiлькiсть бюлетеней та пандемiю. Для тих, хто не визначився, знайдiть час, щоб перечитати списки, погуглити та проаналiзувати.
(Днiпро – обласна рада – https://www.cvk.gov.ua/…/pvm056pid102=4018pf7691=4018pt001f…
Днiпро – мiська рада – https://www.cvk.gov.ua/…/pvm056pid102=4364pf7691=63801pt001… )
Для тих, хто не зрозумiв, як технiчно голосувати – https://www.ukrinform.ua/…/3115552-ak-golosuvati-cvk-dala-r… А тим, хто не збирається йти на вибори, хочу нагадати, що «погану владу обирають хорошi люди, якi не ходять на вибори». Будьте вiдповiдальнi у всiх змiстах!», – наголосила кандидат в депутати областної ради Наталя Хазан.

Очільниця міста Марганець Олена Жадько закликала усіх не ігнорувати своє виборче право.

«Я хочу, щоб місто розвивалося, щоб громадяни були щасливими та захищеними. Тому цього дня я віддала голос за гідних та відповідальних людей, за професіоналів. Прийдіть на дільниці і проголосуйте. Бажаю нашому місту розвитку та процвітання», – звернулася міський голова Марганця Олена Жадько.

“Прийшов час відповідальних рішень. Час вибирати тих, хто вже довів свою ефективність! Вибирайте професіоналів!”, – наголосила кандидатка до Нікопольської міської ради Ганна Сідільова.