“Пропозиція” у Кам’янському: “Сьогодні на місцях затребувана раціональна комунальна політика”

Конструктивний аналіз міських проблем, при якому будуть враховані потреби всіх соціальних груп, дозволить зробити Кам’янське більш комфортним для жителів. У цьому впевнена представник партії «Пропозиція», депутат міськради Олена Демишева.

«Завдяки реформі децентралізації та активній позиції місцевого самоврядування, в Кам’янському за останні роки було реалізовано чимало корисних проектів. У місті будуються нові дитячі майданчики, сквери, об’єкти благоустрою. Відремонтували більшість центральних доріг. Але одночасно з цим десятиліттями залишаються невирішеними ряд міських проблем», – каже Олена Демишева.

Представник «Пропозиції» в Кам’янському перераховує, що сьогодні найбільш затребуване жителями, звертаючи увагу, що для кожної соціальної групи важливо щось своє:

«Серед актуальних проблем, які найбільше турбують жителів сьогодні, слід виділити: ремонти тротуарів і прибудинкових доріг, фасадів будівель, комунікацій. І тут важливо правильно розставляти пріоритети, враховуючи потреби різних соціальних груп. Наприклад, молодим батькам важливі близькість школи або садочка, дитячий майданчик у дворі. Літнім людям важливіше місце, де вони можуть провести своє дозвілля, автомобілістам – якісні дороги. Для всіх важливі нормальні тротуари і охайні двори. І тільки провівши ретельний аналіз потреб соціальних груп, з урахуванням гендерних аспектів, ми можемо вибудовувати стратегію: що необхідно робити в першу чергу і де. Тільки таким способом можна обґрунтувати витрату бюджетних коштів на ті чи інші потреби, ділянки, об’єкти », – впевнена політик.

Депутат наголошує, що на сьогоднішній день не зовсім зрозуміло, виходячи з яких критеріїв місцеве самоврядування приймає рішення про те, де роботи проводити, а де ні.

«Погодьтеся, сьогодні всі ми можемо спостерігати певне зміщення пріоритетів. Робиться це на догоду політичним дивідендам або з інших причин, я не беруся стверджувати. Знаю одне – сьогодні на місцях затребувана раціональна комунальна політика. Місцеве самоврядування повинно працювати на місто і його жителів », – каже Олена Демишева.

Представник «Пропозиції» переконана, що сьогодні у міста є всі можливості для складання якісної аналітики:

«Місту потрібна команда справжніх профі. І у нас вона є! Ми пропонуємо бюджет правильних пріоритетів, в якому будуть враховані потреби всіх соціальних груп. І участь самих кам’янчан в прийнятті рішень – теж наш пріоритет. Приєднуйтесь до партії «Пропозиція»! Разом ми зробимо це місто краще », – закликає депутат.