У Кам’янському команда «Пропозиції» пропонує діяти рішуче і вирішити давню проблему міста

Проблема загорянь на міському звалищі Кам’янського значно посилиться вже цієї осені, і часу на те, щоб зробити конкретні кроки щодо усунення цієї проблеми  у влади було більш ніж достатньо. У цьому впевнена представник партії «Пропозиція» у Кам’янському Ольга Роюк.

«Місцеві жителі знають, що свою активну громадську діяльність я почала саме з питання міського сміттєзвалища. Сьогодні ця місцина повністю вичерпала свій ресурс. Гори сміття, висота яких досягає 60-ти метрів, постійно горять. Вони труять димом, що містить практично всю таблицю Менделєєва, тисячі людей », – каже Ольга Роюк.

За словами представника партії «Пропозиція» в Кам’янському, найбільше від диму з міського сміттєзвалища страждають жителі вулиці Дорошенка (колиш. Чапаєва), селища Будівельників, чималої частини Соцгорода. Спільно з активними жителями Ользі Роюк вдалося домогтися конкретних дій від структур місцевого самоврядування. Роботи розпочаті, проте є побоювання, що знову щось піде не так.

«Проблема міського сміттєзвалища в Кам’янському стоїть гостро вже більше 10 років. За цей час тут був заритий не один мільйон гривень: сміттєспалювальний завод так і не запустили в експлуатацію, полігон ТПВ побудували і кинули під відкритим небом – його запуск неможливий без сортувальної лінії. Тимчасові заходи по пересипанню звалища глиною, як бачимо, не особливо результативні. Однак є і позитивна тенденція – влітку почалися роботи по рекультивації існуючих завалів. Але цього мало », – каже Ольга Роюк.

Ольга Роюк озвучує свою позицію, яка дозволить вирішити проблему міського звалища раз і назавжди:

– Запуск сучасної сортувальної лінії, яка крім правильного поводження з відходами дозволить КП «Комунальник» отримувати чималий прибуток.

– Залучення вже побудованого і існуючого полігону для зберігання відходів.

– Рекультивація та сортування наявного сміття

Представник партія «Пропозиція» наполягає на тому, щоб запуск сортувальної лінії і полігону ТПВ стався вже цієї осені.

«Восени туди знову повезуть листя і гілки, і все знову піде по колу. Люди втомилися дихати цим димом, на додачу до того, що і так «отримують» від промпідприємств. Тому ми будемо захищати право жителів Кам’янського на чисте повітря! » – сказала Ольга Роюк.