«Пропозиція» у Нікополі: “Ми зібрали команду професіоналів”

11 серпня у Нікополі  відбулася маштабна презентація політичної партії “Пропозиція” у Нікополі. Вона зібрала більше ста рішуче налаштованих громадян, які вірять у зміні разом з ноовю командою.

Очолила осередок пропозиції у Нікополі Ганна Сідільова.

«Відразу ж хочу подякувати усім хто відгукнувся і прийшов на зустріч – ви, навіть, не уявляєте, як надихає ваша підтримка, ваша віра в нас! Я хочу вам сказати, що команди долучились професіоналів своєї справи: керівники ОСББ, приватні підприємці, лікарі, будівельники, активісти об’єднались заради розбудови Нікополя: а саме Олена Полякова, Анна Соловйова, Лариса Череп, Юрій Колесников, Євген Чередниченко, Олексій Сідоров. Ми впевнені, що саме з “Пропозицією” можна побудувати гідне життя у Нікополі! Знаю, що всі ви покладаєте великі надії на «Пропозицію», яка є партією місцевого самоврядування, тому без сумніву – ми будемо гідно захищати інтереси громади Нікополя», – наголосила пані Ганна.

Ганна Сідельова наголосила, що податки повинні залишатися в громаді. «Чому Київ вирішує, куди підуть наші кошти? Чому вирішує столиця, будувати нам парк чи ні? Чи буде у наших дітей міський басейн? Партія «Пропозиція» – це кожен з нас! Це ми на місцях, і усі рішення стосовно нашої громади приймаємо тільки ми!», – зазначила вона.

Олена Полякова, лікар-педіатр

«Медицина завжди в динаміці і від лікаря вимагає розширення свідомості і ти стаєш вчителем, запалюєш надію у людях! У нашому місті активно модернізують меичні центри, є кошти меценатів, є спонсори. І найважливіше – кадри, які залишаються у Нікополі і працюють на благо медичної сфери»

Олег Сідоров, активіст

«Я розумію, що кандидат – це лідер думки. Він повинен представляти свою громаду. Захищати її інтереси. Я на собі відчув як не просто наразі живеться молодій родині, мені сумно бачити відтік каждрів з Нікополя, коли молоді і перспективні фахівці їдуть в Польщу збирати врожай. Я прагну залучати інвесторів, розвивати ай-ті сферу у Нікополі і вірю в нашу спільну перемогу!»

В кінці зустрічі Ганна Сідільова підкреслила, що партія «Пропозиція» – це професіонали, які розуміють потреби, мають досвід та можуть навчити.

«Я відчуваю в собі сили, я знаю і бачу як наше місто недооцінювали, нехтувати його розвитком. Моя мама плакала, коли дізналась, що я йду в політику, адже зараз такі жорсткі технології і ми вже відчуваємо тиск. І це нормально для тих, хто праге щось змінювати! Але ми бачимо мету і йдемо до результатів! Ви не дочекаєтесь від нас показових фарбувань лавочок чи пакетів з гречкою! Ми готові вислухати, вести діалог. Перемога за нами!», – наголосила вона.