У Дніпрі розпочалися навчання для активу партії «Пропозиція»

20 липня у конференц-залі готелю «Україна» розпочалася серія тренінгів з навчання активу по підготовці до місцевих виборів.  Їх учасниками є  кандидати в депутати місцевих рад, кандидати на посади міських голів, голів ОТГ, агітатори, волонтери  та інші категорії партійного активу.

Сьогодні тут зібралися люди, які приїхали з різних районів Дніпропетровської області, – розповідає Оксана Мусієнко, тренер-модератор Центрального штабу партії «Пропозиція». – Тут є ті, хто буде кандидатами на різні посади на місцевих виборах, а також ті, хто будуть працювати у штабах. Моя задача – налаштувати всіх на перемогу, на конструктивну співпрацю, на розуміння того, хто ми і для чого зібралися.  Ми маємо познайомитися, обговорити процес партійного будівництва та співпрацю у передвиборчий період та під час самих виборів.

Тренінги проходитимуть у декілька етапів. Перша хвиля розпочалася саме зараз і триватиме до 20 серпня, на ній учасники мають зрозуміти, для чого вони власне зібралися. Друга хвиля відбудеться з 30 серпня до 30 вересня: тренери будуть навчати тому, як переконати виборця віддати свій голос за партію «Пропозиція». Учасники цієї хвилі узнають, як їм привернути до себе увагу, як її втримати, як отримати кредит довіри до партії. Протягом жовтня триватиме тренінг безпосередньо для спостерігачів.

Люблю навчатися, отримувати нові знання, – зізнається  Іван Калашник, голова Томаківської ОТГ.  – Навички, здобуті на тренінгу, дозволять ефективніше працювати на громаду, застосовувати нові методи комунікації з людьми.