Новомосковськ відповів на “Пропозицію

Нет изображения

У Новомосковську презентували команду політичної партії “Пропозиція ” на чолі з міським головою Віктором Літвіщенком.

До команди увійшли: Ігорь Гуртовий, радник міського голови, Марина Копітько, депутат, секретар Перещепинської міської ОТГ, Надія Нечта, депутат Новомосковської міської ради сьомого скликання, Віталій Ракаєв, директор КП”НККП” і сам міський голова, відповідно. 

Як зазначив мер Новомосковська, в Україні близько 300 партій, але час підтверджує, що державі не вистачає тієї, яка б представляла інтереси місцевого самоврядування.

“26 років я працюю у місцевому самоврядуванні і я можу порівнювати партії, які були, партії які є. І я вам скажу, що жодна політична сила не декларувала чітко  те, що місцеве самоврядування ~головна влада у державі. Чому я так кажу? Бо у конституції України зазначено,  що “Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування”.  А де живе народ? У місцевих громадах. Інтереси народу напряму пов’язані з місцевим  самоврядування. Захищати і представляти інтереси народу, забезпечувати комфортне та гідне життя може саме місцева влада. Звичайно, не без інших гілок влади~ обласної і на рівні держави. Робити все це дуже не просто, адже більше половини місцевого бюджету йде на інші рівні. Тому коли говорять про децентралізацію~ це те, що може і буде робити нова політична сила “Пропозиція”. Аби податки та здобутки місцевих громад йшли здебільшого саме на розвиток життя тут, у містах. Тому партія “Пропозиція” потрібна Україні,  і я її підтримую! За свій більш ніж 20~річний досвід у політиці, я розумію,  що місцевому самоврядуванню, аби вистояти, потрібно робити рішучі кроки. Наша партія “Пропозиція”~ це партія, яка може допомогти нашому Президенту Володимиру Зеленському і іншим президентам України!”,~ наголосив він.

Марина Копитько, депутат, секретар Перещепинської міської ОТГ підкреслила, що партія “Пропозиція “~ це партія професіоналів .

“Я працюю у місцевому самоврядуванні ось вже 10 років, і я можу сказати,  що уся вертикаль влади повинна будуватись знизу вгору.  Саме жителі можуть сказати, як саме нам рухатись, розбудовувати громаду і Україну!”  ~сказала вона.