Міський голова одного з міст Дніпропетровщини долучається до партії «Пропозиція»

16 червня у Марганці міський голова Олена Жадько представила свою команду у складі партії «Пропозиція». До неї увійшли Алла Фоміна – заступник начальника відділу освіти марганецької міської ради, Ірина Чичика – в.о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги, Євген Євдокименко – депутат Марганецької міської ради, Олена Буякова – начальник відділу культури виконкому Марганецької міської ради і, відповідно, сама очільниця міста.

 «Сьогодні я хочу вас познайомити зі своєю командою і представити цих фахівців та професіоналів. Партія «Пропозиція» – це не опозиція. Це позиція «за»: за продовження тих справ, які ми почали, за зміни в медицині, за зміни в житлово-комунальному житті Марганця,  за ті роботи, які ми вже виконали і хочемо продовжити ще протягом наступних п’яти років. Адже а ні до нас, а ні після нас ніхто так не буде працювати – по-діловому, чітко і результативно! Тому на сьогодні ми зробили дуже велику роботу: нові вулиці, освітлення,  нові амбулаторії, дитячі садки,  капітальний ремонт п’яти шкіл. Це все робота нашої команди!  Ми презентуємо сьогодні нову  партію, партію місцевого самоврядування. Партію тих людей, які за ідеологію громадян і їхнього комфортного життя, людей у містах. Це боротьба не за лідерів країни, а за кожного жителя України! За кожну людину, яка потребує освіти,  медичних послуг, культури, гарного відпочинку і спокійного та комфортного життя в своєму місті, області та країні! Тому ми тут, на допомогу і підтримку вам!», – наголосила Олена Анатоліївна.

Ірина Чичика – в.о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги:

«Пропозиція» – єдиний шанс продовження реформ. Наше підприємство не є приватним, це 5 амбулаторій, які обслуговують населення міста Марганець і  розвиваються. Наша мета – розвиток медицини у селах. Завдяки децентралізації – села вже отримали 3 амбулаторії і лікарів, і це тільки початок. Ми плануємо і далі розвивати медицину в області, ми йдемо вперед!».

Олена Буякова – начальник відділу культури виконкому Марганецької міської ради:

«Пропозиція» – пропонує підвищення та культурний розвиток жителям Марганця. Тільки завдяки децентралізації у нашому місті заклади культури  знаходяться в комфорті і теплі, діти мають відповідні умови для розвитку свого творчого потенціалу» .

Євген Євдокименко – депутат Марганецької міської ради:

«Пропозиція» – це розвиток місцевого самоуправління,  можливість йти вперед і думати про наше майбутнє та майбутнє наших дітей!».

Алла Фоміна – заступник начальника відділу освіти марганецької міської ради:

«Пропозиція» – це можливість створювати прозору, доступну, якісну та ефективну систему освіти у містах. Відділ освіти активно впроваджує децентралізовану модель освіти – це коли до управління закладами освіти залучаються  всі учасники освітнього процесу, від вчителів до батьків, а також забезпечує підтримує і місцева влада. За цей період було вже забезпечено капітальний ремонт 5 шкіл, придбано та встановлено 11 сучасних кабінетів навчання, які дали змогу нашим дітям долучитися до новітніх комп’ютерних методів навчання. До нас долучається і сільська місцевість – зроблено багато змін, відкрито додаткові групи, проводять ремонтні роботи. Також у планах – комп’ютеризація та придбання відповідного оснащення. І це тільки початок, адже модернізація та оновлення тільки почалося».